Громадські слухання - Кам'янецьк-Подільський

Надіслав: Sergey , дата: вт, 24.04.2018, 16:29
Зовнішній вигляд полігону твердих побутових відходів перед початком дегазації. Кам'янець-Подільський, відділ газових технологій

ТОВ «Міжнародний центр газових технологій (МЦГТ)» повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо необхідності встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «зеленого» тарифу та встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва на електричну енергію, вироблену на об’єкті комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії, розташованої по вул. Нігинське шосе в м. Кам’янці-Подільському Хмельницької обл.

Зауваження та пропозиції приймаються з 26 квітня по 09 травня (включно) за адресою: 32300, майдан Відродження, 1 (кімната 306), місто Кам'янець-Подільський, Хмельницька область або info@icgt.com.ua.

Відкрите обговорення буде проходити в приміщенні КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА (прес-центр), о 13-00 за адресою: майдан Відродження, 1, місто Кам'янець-Подільський, Хмельницька область.

До обговорення запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, фізичні, юридичні особи, їх об’єднання, місцеві мешканці та інші зацікавлені особи.